logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.37915188043091 14.703124970936926 B&B Tábor, s.r.o. http://www.babtabor.cz
náhled www - webshot.jpg

B&B Tábor, s.r.o.

B&B Tábor je progresivní firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT služeb a příbuzných oblastí. Poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby za příznivé ceny. Spolupracujeme s profesionálními partnery a neustále rozšiřujeme portfolio našich služeb. Používáme kvalitní a moderní technologie a ověřené technologické postupy. Nestále se zlepšujeme aby jsme Vám mohli poskytnou ty nejlepší služby. Individuální přístup k problematice zaručuje řešení šité na míru zákazníkovi. Máme pokrytí celého regionu Táborska, ale v případě zájmu poskytujeme své služby kdekoli v ČR.

Web: http://www.babtabor.cz


Adresa: B&B Tábor, s.r.o. Nerudova 1058
391 02  Sezimovo Ústí http://www.babtabor.cz


pevná: +420 381 274 027

mobil: +420 602 431 858

mail: martin_barta@babtabor.cz

Pobočky

Kategorie

Klíčová slova

výpočetní technika, it, hardware, software, kamery, zabezpečovací technika, počítače, pc, notebook, notebooky, tábor, v táboře, Venkovní IP infračervená kamera

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz