logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.55892807308253 13.877169542289666 Alexandr Dlask http://www.intotime.cz
náhled www - webshot.jpg

Alexandr Dlask

Zakázková tvorba vestavných (embedded) systémů -řídící a sledovací automatizační moduly pro Vaše výrobky -optimální konstrukce pro nejlepší poměr cena/výkon, spotřeba/výkon, rozměry, tvar -dálkové sledování/řízení po síti, možnost dálkového přístupu ve veřejném internetu originálním bezpečnostním protokolem. -8..32 bitové procesorové čipy/moduly -tvorba optimálního firmware Multistaniční vizualizační a řídící dispečink Dispatch -Sledování a on-line řízení neomezeného počtu stanic (PLC, embedded) v PC -Neomezený počet obrazů pro každou stanici -Archivace obdržených dat v komprimovaném tvaru se silným komprimačním poměrem. -Neomezený počet PC zpracovatelských stanic TryViewer, využívajících archivní data. Grafické znázornění a export tabulkových souborů.

Web: http://www.intotime.cz


Adresa: Alexandr Dlask Hřbitovní 192
41754  Kostomlaty pod Milešovkou http://www.intotime.cz


mobil: +420 606 029 335

mail: info@intotime.cz

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz